Valašské Chalupy nabízí mimo ubytovacích a stravovacích služeb i možnost pořádání firemních večírků, školení, seminářů, teambuildingů, svateb a rodinných oslav. Uspořádejte firemní akci v srci Valašska, ze které si odnesete velké množství vzpomínek a neopakovatelných zážitků se svými kolegy. U nás máte příležitost prožít chvíle v příjemném prostředí, které poskytuje možnost oddělit stránku pracovní od stránky, kdy se můžete pobavit a stmelit kolektiv spolupracovníků.

Sestavíme Vám program dle Vašeho přání. Prosíme o zaslání poptávky s Vašimi požadavky e-mailem na adresu recepce@valasske-chalupy.cz a všechno ostatní už nechejte na nás. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv přáním či dotazem, rádi poskytneme další informace k dokreslení představy našich služeb. Těšíme se na společnou spolupráci.

FIREMNÍ VEČÍREK

Valašské Chalupy - to pravé místo pro jedinečný firemní večírek

Uspořádejte u nás firemní večírek v moderně vybavených prostorech v kombinaci se stylovým ubytováním. Maximální kapacita našich prostor je 60 osob. Jedinečné prostředí Beskyd, Velkých Karlovic, umožňuje širokou nabídku volnočasových aktivit. Oblíbené jsou tematické akce s tradiční valašskou kuchyní za doprovodu cimbalové muziky, která dokreslí tradiční atmosféru kraje. 

Školení, semináře

V Chalupě U Potůčka nabízíme společenskou místnost v tradičním Valašském stylu. Tyto prostory lze technicky vybavit dle Vašeho přání a jsou ideální pro obchodní či pracovní setkání. Maximální kapacita prostoru je 50 osob. Přímo v Chalupě U Potůčka nabízíme možnost ubytování v 5 jedinečných apartmánech.  

Teambuilding na Valašsku

Objevte místo v okouzlující krajině, obklopené chráněnou krajinnou oblastí Beskydy. Slunné svahy valašské přírody, dekorované stády ovcí, stromy, které vyprávějí příběhy a neopakovatelné výhledy, které si zamilujete v přímo pohádkové obci Velké Karlovice.

Valašské Chalupy jsou pro Vás ideálním místem k utužování Vašeho kolektivu. Vyberte si z pestré nabídky indoorových a outdoorových aktivit, díky kterým se Vám podaří stmelit vztahy kolektivu a zefektivnit jeho spolupráci. Zbytek nechejte na nás, poskládáme Vám teambulding šitý na míru. 

Svatby, rodinné oslavy

Víme, jak jsou setkání blízkých lidí vzácná, a přitom důležitá. Uvědomujeme si, jak Vám záleží na spokojenosti a komfortu pozvaných hostů. Na základě dlouholetých zkušeností s organizováním oslav a svateb jsme připraveni udělat vše, aby byla Vaše svatba nebo oslava výjimečná a mohli jste si ji užít v kruhu lidí, na kterých Vám záleží. Maximální kapacita našich prostor je 60 osob.